contact-us

רוצים לשמוע עוד?

רוצים לשמוע עוד?

  post-form-bottom

  הפקת אירועים לחברות הייטק

  הפקת אירועים לחברות הייטק חייבת להיות מתוכננת היטב ומנוהלת בצורה מושלמת. ניתן למצוא אירועים מסוגים שונים ועל פי כל אחד יתוכנן סדר היום. האפיון לסוג האירוע יתקבל מהלקוח. במהלכו יעמדו לרשות האורחים צוות עובדים בראשות מנהל מיומן. ניתן לקבל מידע מקצועי מחברת גולדבאום, אשר פועלת בתחום הפקות האירועים.

  הפקת אירועים לחברות הייטק – חברתיים, רשמיים ואחרים

  הפקת אירועים לחברות הייטק נעשית לטובת ציון יום ואירוע מיוחד בחיי החברה, למטרות רווחה לעובדים, להוקרה ללקוחות וספקים, לימי כיף ולמטרות נוספות. המקום נבחר על ידי המזמין ויכול להיות בטבע, בגן או באולם אירועים מסודר, במתחם השייך לחברה ועוד. במידה והוא נערך על חוף ים, בחורשת יער  או בכל שטח פתוח אחר תארגן ההפקה גנרטורים, במות ניידות, דוכנים ומתקנים אחרים לטובת הפעלה מיטבית. בשעות הלילה היא אף תביא ציוד תאורה כמו גרלנדות, פנסים לתאורת היצף ועוד. התכנים והפעילויות יותאמו להרכב המשתתפים, ובן היתר, למשפחות, ילדים, מבוגרים, אורחים חשובים ועוד. ההכנות נמשכות זמן ארוך ומתנקזות לזמן קצר היכול לארוך מספר שעות ביום או בערב, מספר ימים רצופים וכדומה. המשמעות היא שהכול חייב להתנהל בתזמון מדויק.

  תשתית לפעילויות שונות

  כל אירוע כולל טקסים, נאומים ונשיאת ברכות, כיבוד ואוכל. יש פעילויות נוספות מוזמנות או מוצעות כמו משחקים, דוכני הפעלה, ריקודים, מתנפחים ועוד. התשתית תכלול איפה, מערכות מולטי מדיה כולל הגברה להקרנת סרטונים, קליפים, ריקודים ועוד. יהיה צורך בהעמדת דוכני למזון, למשחקי חברה ואחרים ועוד. משימה חשובה אחרת היא עיצוב המקום וקישוטו בהתאם לסוג האירוע. כך בלונים, פתחי כניסה מעוצבים, פרחים ועציצים ועוד אלמנטים המוסיפים למראה נאה של המקום. כל אלו יתרמו לאווירה הרצויה והמזמינה.

  אירועים לחברות הייטק

  הפקת אירועים לחברות הייטק עם חברה מובילה בתחום

  מומלץ להיעזר בחברה מקצועית להפקת אירועים כמו חברת גולדבאום, אשר מספקת שירות מקצועי ואישי הכולל דגה לכל שלב משלב הייעוץ הראשוני ועד ניקוי מקום האירוע בסופו. מנהלי החברה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים ממתן שירותים מקיפים ואיכותיים ללקוחות רבים לאורך השנים. הם ישמחו להעמיד את התשתית הקיימת לכל לקוח נזקק.

  רוצים לשמוע עוד ?

  רוצים לשמוע עוד ?

   post-form-bottom

   עוד מאותו תחום

   שירותים נוספים שכדאי לדעת

   לקוחות ממליצים

   אנחנו דואגים שתמיד צאו מרוצים
   reviews-image
   author-of-review
   סיגל - עיריית חיפה

   .אומנם אנחנו עובדים כבר המון זמן יחד אך חייבת להגיד תודה על תודה על פרוייקט ענק שכזה ללא תקלות ושהכל פשוט היה מושלם!!!
   30 אירועים בקיץ אחד עם עשרות אומני ופעילויות… אין עליכם תודה רבה.

   author-of-review
   אפרת - מזרחי טפחות

   מודה! מודה! מודה! על הכל!!!!
   תודה באת פתאום ואמרת הנני!!
   מבחינתי סוג של נס תודה על מי שאתה עבורנו.
   משפחת מזרחי טפחות

   author-of-review
   ליאת ושגית - י.מ.א מוצרי אריזה

   לירן המון תודה על אירוע מושלם
   כרגיל סיפקת את הסחורה ואפילו מעבר.
   מאד נהנית לעבוד איתך.. העובדים היו בעננים,
   אחלה אירוע!

   author-of-review
   אורון אוחנה

   הזמנו את לירן לעשות הפקה מגוונת. מהרגע הראשון ההתנהלות עם לירן אתה מהירה ומקצועית מאוד, כל בקשה שעלתה נענתה בחיוב. בנוסף, קיבלנו מלירן המון עצות מעולות לגבי דברים נוספים שרצינו ניסיון. ההפקה הייתה מסודרת מאוד וכל האורחים נהנו. עמידה בזמנים, סדר ומתקנים ברמה גבוהה מאוד.

   מידע נוסף ששווה לקרוא

   אירועים לחברות הייטק

   הפקת אירועים לחברות הייטק כרוכה בתכנון, תיאום וביצוע מיוחדים של אירועים מסוגים שונים המותאמים במיוחד לתעשיית הטכנולוגיה. לאירועים אלו תפקיד מכריע בהצגת מוצרים, יצירת קשרים עם אנשי מקצוע בתעשייה וקידום המותג והחדשנות של חברות היי-טק.

   בכל הנוגע להפקת אירועים לחברות הייטק, תכנון קפדני הוא חיוני. צוות ההפקה עובד בשיתוף פעולה הדוק עם החברה כדי להבין את מטרותיה, קהל היעד והתוצאות הרצויות לאירוע. הם משתפים פעולה כדי ליצור קונספט לאירוע המתאים לזהות המותג ויעדיה של החברה.

   מה צריך לבדוק לפני שמזמינים חברה להפקת אירועים לחברות הייטק?

   אחד ההיבטים המרכזיים בהפקת אירועים לחברות היי-טק הוא בחירת מקום מתאים המשקף את האופי הדינמי והחדשני של התעשייה. זה עשוי לכלול מרכזי כנסים מודרניים, מוקדים טכנולוגיים או מקומות עם תשתית טכנולוגית מתקדמת. המקום צריך לספק את המתקנים הדרושים לתצוגות מוצרים, הדגמות וחללי רשת.

   תמיכה טכנית והפקה ממלאות תפקיד קריטי באירועי היי-טק. אירועים אלו דורשים לעתים קרובות יכולות אורקוליות מתקדמות, קישוריות אינטרנט במהירות גבוהה וטכנולוגיה אינטראקטיבית. צוות ההפקה עובד בשיתוף פעולה הדוק עם טכנאים ומומחי AV כדי להבטיח תפעול חלק של מצגות, חלון ראווה של מוצרים והדגמות חיות.

   הפקת אירוע לחברת הייטק

   אירועי היי-טק כוללים לרוב השקות מוצרים, כנסים, סמינרים ותערוכות. אירועים אלו מספקים הזדמנות לחברות לחשוף את החידושים האחרונים שלהן, לשתף תובנות בענף וליצור קשר עם לקוחות, שותפים ומשקיעים. צוות ההפקה עוזר לעצב את תוכנית האירוע, לתזמן הפעלות ולתאם עם דוברים ואנשי פאנל כדי להבטיח שהתוכן רלוונטי, מרתק ומשפיע.

   בנוסף לתוכן וללוגיסטיקה, שיווק וקידום הם קריטיים לאירועי היי-טק. צוות ההפקה משתף פעולה עם מחלקת השיווק של החברה לפיתוח אסטרטגיית שיווק מקיפה, יצירת תוכן מרתק ומנף ערוצים דיגיטליים ליצירת באזז ומשיכת קהל היעד.

   גולדבאום הפקות: מומחים בהפקת אירועים לחברות הייטק

   ביום האירוע צוות ההפקה מנהל את כל הפעולות באתר, לרבות רישום, שילוט, תמיכה בהכוונה וסיוע משתתפים. הם מבטיחים שהאירוע יתנהל בצורה חלקה, המפגשים מתחילים ומסתיימים בזמן, ולמשתתפים תהיה חוויה חיובית וחלקה. הערכה שלאחר האירוע היא חיונית כדי למדוד את הצלחת האירוע ולאסוף משוב לשיפורים עתידיים. צוות ההפקה אוסף נתונים, סוקר משוב מהמשתתפים ומנתח את השפעת האירוע על נראות המותג, יצירת לידים ומעורבות לקוחות.

   הפקת אירועים לחברות היי-טק דורשת מומחיות מיוחדת ליצירת חוויות משפיעות ומרתקות המתאימות לאופי החדשני והמהיר של התעשייה. באמצעות תכנון קפדני, תמיכה טכנית, פיתוח תוכן אסטרטגי ושיווק יעיל, אירועים אלו מספקים פלטפורמה לחברות היי-טק להציג את המוצרים שלהן, להתחבר לאנשי מקצוע בתעשייה ולהניע צמיחה עסקית.

   לקוחות שלנו

   גאים להציג אותם בואו להיות גם חלק