contact-us

רוצים לשמוע עוד?

רוצים לשמוע עוד?

  post-form-bottom

  אירועי חברה

  background

  רוצים לשמוע עוד ?

  אנחנו נחכה עוד הרבה?

   מקשקשים כאן עוד

   אם בא לכם לקרוא קצת

   הפקת אירוע חברה

   הפקת אירוע חברה נחשבת למשימה מורכבת, במיוחד, כאשר מדובר באירוע רב משתתפים. הלוגיסטיקה בהכנתו ובניהולו מסובכת ויש לתכנן אותו היטב לאורך זמן. הוא, למעשה, מתנקז לזמן מוגדר מראש של מספר שעות, יום אחד או יותר ואמור להצליח. חברת גולדבאום הפקות פועלת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע רב.

   הפקת אירוע חברה – למטרות שונות

   הפקת אירוע חברה תיערך על פי בקשת הלקוח ואפיונו על ידו. היא נעשית לטובת גיבוש העובדים, רווחה, לציון עשור או יובל לארגון ועוד. הוא מיועד לחברות עסקיות, חברות סמך ממשלתיות או ציבוריות ועוד. יש צורך לבחור את האתר המתאים היכול להיות בחיק הטבע, על חוף ים, בחורשה וכדומה. במקרים הללו יש צורך בהבאת תשתית של חשמל מגנרטורים, ציוד תאורה והגשת מזון, דוכנים ואלמנטים נדרשים אחרים. לחילופין, עורכים אותו בגן או אולם אירועים במתחם פרטי ואפילו בשטח המפעל המזמין בהם התשתיות כבר קיימות. במסגרתו יש להכין את התוכן אף הוא מותאם לקהל המשתתפים והמוזמנים. יש הפעלות למשפחות, למבוגרים, לילדים, ניתן להוסיף מופעים, משחקים ופעילויות נוספות. באירועים עם טקסים יש צורך להוסיף במות כולל מיקרופונים , ציוד הגברה ועוד.

   אירועי חברה קטנים – הכנת תשתית

   יש להכין את התשתית בהתאם לסוג האירוע. כך, הבאת מערכת מולטי מדיה  להקרנת סרטונים, לנשיאת ברכות ונאומים, לריקודים ו/או מוסיקת רקע. יש לבחור מקום נאה ולקשתו באופן המותאם לבקשות הלקוח כולל תליית שלטי  ברכה. בנוסף, יש להכין שלטי הכוונה והסבר. תאורה מתאימה לאירוע  הנערך בלילה נדרשת אף היא. הרצון והצורך הוא להכין אירוע מושלם עם אווירה מתאימה לאופיו.

   הפקת אירועי חברות בצורה מקצועית

   חברת גולדבאום הפקות פועלת בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. מנהליה מתמחים בתכנון אירועים מורכבים בהם יש חשיבות לכל פרט כולל לקטנים ביותר. הם יסייעו לכל מזמין ויעמידו את הלוגיסטיקה הקיימת שלהם לטובת בקשות מיוחדות מצידו. הידע הרב והניסיון שלהם מגיע מהפקת אירועים מורכבים ללקוחות מגוונים. הם ישמחו להעמידם לטובת הלקוח – חדש או וותיק כאחד. אירוע מושלם ישיג את מטרתו וייזכר היטב לאורך זמן.

   הפקת אירועים לחברות

   הפקת אירועים לחברות חייבת להיות מתוכננת זמן רב מראש ולהיות מנוהלת על הצד הטוב ביותר. הדבר נכון לכל סוגי ההפקות הקיימים ולכל מזמין, בין הוא בעל חברה פרטית, ציבורית, מוסדית ועוד. היא נעשית על פי אפיון האירוע על ידי הלקוח. הפעילויות והתכנים יותאמו לצרכי המוזמנים. חברת גולדבאום הפקות פועלת בתחום הפקות האירועים וניתן לקבל ממנה מידע חשוב.

   הפקת אירועים לחברות – הכנה נכונה וביצוע מושלם

   הפקת אירועים לחברות נעשית לטובת ימי כיף לעובדים, השקות מוצר או ליין חדש, ציון יום מיוחד בחיי הארגון, לטובת רווחה וכיוצא בזה. ההכנות משמעותיות נעשות לאורך זמן, כאשר, בפועל, כל האירוע נמשך זמן קצר, יחסית. לכן, כל האופרציה אמורה להיות מנוהלת היטב ובתזמון מדויק. ניתן לערוך אותו במקום פתוח וללא תשתיות כמו בחורשה בחיק הטבע, על חוף ים וכדומה, או באתר מסודר כמו גן ואולם אירועים ועוד. לחילופין, במתחם השייך לארגון, כמו על מדשאה בחזית המבנה, בחצר מפעל ועוד. לחברה יש את כל הציוד הנדרש כולל גנרטורים, במות, דוכנים למזון וציוד אחר. התוכן, ההפעלות, המשחקים, הטקסים ועוד יותאמו לצרכי ובקשות הלקוחות. יש המתאימים למשפחות שלמות, לילדים, למבוגרים וכדומה.

   תשתית נדרשת

   התשתית הנדרשת הינה מגוונת. כך מערכת מולטי מדיה לטובה הקרנת סרטונים, נשיאת נאומים וברכות, השמעת מוסיקת רקע או מוסיקה לריקודים ועוד. יהיה צורך לקשט את המקום בהתאמה לאופי האירוע על מנת לייצור את האווירה הנדרשת בו. אירוע שנערך בלילה מחייב הכנת תאורה מתאימה כמו תאורת היצף, ספוטים, שרשראות תאורה, גרלנדות ועוד. יש להיערך היטב ולתכנן את סדר היום על מנת שהמטלות תיעשינה בתזמון שוטף וקולח. מטעם החברה יהיה מנהל אחראי לפיקוח שידאג שהכול יתפקד היטב.

   חברות הפקה לאירועי חברה

   חברת גולדבאום הפקות מתמחה בתחום ההפקות ומספקת שירות מקצועי ויחס אישי. השירותים כוללים ייעוץ, הכנת תכנית מתאימה לאחר קבלת המידע הרלוונטי ממארגני האירוע, מחירים נוחים, וליווי לפני ובעת כולל פירוק וניקוי. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים, בין היתר, ממתן שירות מעולה ללקוחות רבים מהעבר.

   אירועים לחברות

   אירועים לחברות אמורים להיות מתוכננים היטב ולפרטי פרטים על מנת שיתנהלו היטב. החשיבות עולה ככל שהאירוע המופק הינו גדול ורב משתתפים. במהלכו יש צורך לעמוד בלוח זמנים צפוף כאשר כל משימה מבוצעת על הצד הטוב ביותר. מנהל הפקה מטעם החברה ינהל היטב וידאג לכל הפרטים כולל הקטנים ביותר. חברת גולדבאום הפקות בעלת ניסיון רב בהפקות ויכולה לייעץ ולספק מידע חשוב.

   אירועים לחברות – הפעלות ותכנים מוזמנים

   אירועים לחברות מתוכנן ומתקיים על פי אפיונו של המזמין. הם נערכים לטובת ימי כיף, השקות מוצר, ציון חשוב בחיי החברה ובעליה, למטרות רווחה לעובדים וכיוצא בזה. מבקשים אותם חברות פרטיות, מוסדות ציבור וממשל וארגונים אחרים. ניתן לשלב בהם פעילויות שונות ומגוונות המותאמות להרכב המוזמנים. כך הפעלות ופעילויות למשפחה, למבוגרים, לילדים, משחקי חברה, הופעות אומנים, טקסים שונים, ארוחות וכיבוד ועוד. ניתן לקיים אותם בטבע הפתוח כמו בחורשה, על חוף ים וכדומה, באולמות מסודרים או בגני אירועים נאים, במתחמים פרטיים של  הארגון ועוד. לחברה המארגנת קיימת תשתית מותאמת לכל סביבה. כך, גם גנרטורים, במות, דוכנים, מתנפחים ומתקנים שניתן להפעילם במקום פתוח ועוד. צוות מטעם החברה יבצע את כל המטלות הנדרשות לטובת נוחות האורחים.

   איך בוחרים מפיקי אירועים לחברות

   בכל אירוע כזה קיימת תכנית עשירה שיש להתארגן לקראתה. יהיה צורך במערכת מולטי מדיה כולל הגברה המיועדת לנשיאת נאומים, להקרנת סרטונים, קליפים, תמונות ועוד, להשמעת מוסיקת רקע או מוסיקת ריקודים וכדומה. אירוע לילי מחייב הבאת תאורה מתאימה כולל גרלנדות ומנורות היצף. עיצוב המקום הוא בעל חשיבות רבה יהיה צורך לקשט להביא אלמנטים המוסיפים נוי, לתלות שלטי הנחיה ועוד. כל זאת ליצירת אווירה נעימה ומזמינה.

   שירות מקצועי

   חברת גולדבאום מספקת שירות מקצועי ואישי בתחום ההפקות. השירות כולל ייעוץ, הכנת תכנית מותאמת לצרכי הלקוח, הכנת המקום, ניהול האירוע, פינוי וניקוי לאחריו ועוד. כל החבילה המושלמת במחירים ובתנאים נוחים. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים, בין היתר, ממתן שירותים מוצלחים והפקות איכותיות ללקוחות רבים לאורך השנים. הם ישמחו לשרת כל לקוח חדש או חוזר.

   אירוע חברה רעיונות

   בהקשר של אירועים עסקיים לחברות, המונח מקיף מגוון רחב של פעילויות, לרבות תכנון, תיאום וביצוע אירועים כגון כנסים, סמינרים, השקות מוצרים, פעילויות גיבוש צוות, ארוחות ערב חגיגיות, טקסי פרסים ומסיבות חברות. המטרה של הפקת אירועי חברה היא ליצור חוויה בלתי נשכחת ומשפיעה עבור המשתתפים תוך השגת היעדים שהציבה החברה.

   חברות מקצועיות להפקת אירועים או מתכנני אירועים המתמחים באירועי חברה מספקים מומחיות ומשאבים לטיפול בהיבטים אלה ביעילות וביעילות, מה שמבטיח חווית אירוע חלקה ומשפיעה ללקוחותיהם.

   היבטים מרכזיים בהפקת אירועי חברה

   פיתוח קונספט: מתכנני אירועים עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם הלקוח כדי להבין את המטרות, העדפותיו וקהל היעד שלו. הם מפתחים קונספט ונושא לאירוע על בסיס גורמים אלו.

   תכנון ולוגיסטיקה: זה כרוך בבחירת המקום, סידור הובלה ואירוח, ניהול דרישות טכניות (כגון ציוד אורקולי), ותיאום ספקים, ספקים וקבלנים שונים.

   עיצוב התוכנית: מארגני אירועים יוצרים לוח זמנים או תוכנית מפורטת הכוללת את רצף הפעילויות, דוברים או מגישים, בידור וכל אלמנט אינטראקטיבי.

   שיווק אירועים: קידום האירוע בפני משתתפים פוטנציאליים הוא קריטי. זה עשוי להיות כרוך ביצירת חומרים שיווקיים, שימוש בערוצי פרסום מקוונים ולא מקוונים, ניהול הרשמות וטיפול במכירת כרטיסים.

   היבטים נוספים

   הפקה וביצוע: ביום האירוע צוות ההפקה לוקח אחריות על הקמת המקום, ניהול הציוד, תיאום דוברים ומבצעים והקפדה על תפעול חלק לאורך כל האירוע.

   תמיכה אודיו-ויזואלית וטכנולוגית: אירועים עסקיים דורשים לעתים קרובות תמיכה אור-קולית, כגון מערכות סאונד, תאורה, תצוגות וידאו וסטרימינג בשידור חי. צוותי הפקת אירועים עובדים עם מומחים טכניים כדי לטפל בהיבטים אלו.

   קייטרינג ואירוח: ארגון שירותי מזון ומשקאות הוא חלק חיוני בהפקת אירועי חברה. זה כולל תכנון תפריט, סידורי קייטרינג וניהול הגבלות תזונתיות או בקשות מיוחדות.

   הערכה שלאחר האירוע: לאחר האירוע, המארגנים מעריכים את הצלחתו על סמך משוב מהמשתתפים, מעורבות המשתתפים והשגת התוצאות הרצויות. הם משתמשים בהערכה זו כדי לשפר אירועים עתידיים.

   מה צריך לדעת על אירועים לחברות?

   אירועים אלה מיועדים במיוחד לעסקים וארגונים, במטרה להעסיק עובדים, לחזק את הדינמיקה של הצוות, לחגוג הישגים או לקדם מודעות למותג. אירועי חברה מגיעים בפורמטים שונים, כגון פעילויות גיבוש צוות, מסיבות חברות, כנסים, סמינרים, השקות מוצרים וטקסי פרסים. הם ממלאים תפקיד מכריע בטיפוח סביבת עבודה חיובית, שיפור מורל העובדים ובניית מערכות יחסים חזקות בתוך החברה. אירועי חברה מתוכננים ומבוצעים בקפידה, וכוללים אלמנטים כמו בחירת מקום, ניהול לוגיסטי, עיצוב תוכניות, תמיכה אורקולית, סידורי קייטרינג והערכה לאחר אירוע. על ידי ארגון אירועים אלה, חברות יכולות ליצור חוויות בלתי נשכחות, לשפר את מעורבות העובדים ולהתאים את כוח העבודה שלהן למטרות משותפות.

    

   לקוחות ממליצים

   אנחנו דואגים שתמיד צאו מרוצים
   reviews-image
   author-of-review
   סיגל - עיריית חיפה

   .אומנם אנחנו עובדים כבר המון זמן יחד אך חייבת להגיד תודה על תודה על פרוייקט ענק שכזה ללא תקלות ושהכל פשוט היה מושלם!!!
   30 אירועים בקיץ אחד עם עשרות אומני ופעילויות… אין עליכם תודה רבה.

   author-of-review
   אפרת - מזרחי טפחות

   מודה! מודה! מודה! על הכל!!!!
   תודה באת פתאום ואמרת הנני!!
   מבחינתי סוג של נס תודה על מי שאתה עבורנו.
   משפחת מזרחי טפחות

   author-of-review
   ליאת ושגית - י.מ.א מוצרי אריזה

   לירן המון תודה על אירוע מושלם
   כרגיל סיפקת את הסחורה ואפילו מעבר.
   מאד נהנית לעבוד איתך.. העובדים היו בעננים,
   אחלה אירוע!

   author-of-review
   אורון אוחנה

   הזמנו את לירן לעשות הפקה מגוונת. מהרגע הראשון ההתנהלות עם לירן אתה מהירה ומקצועית מאוד, כל בקשה שעלתה נענתה בחיוב. בנוסף, קיבלנו מלירן המון עצות מעולות לגבי דברים נוספים שרצינו ניסיון. ההפקה הייתה מסודרת מאוד וכל האורחים נהנו. עמידה בזמנים, סדר ומתקנים ברמה גבוהה מאוד.

   לקוחות שלנו

   גאים להציג אותם בואו להיות גם חלק