contact-us

רוצים לשמוע עוד?

רוצים לשמוע עוד?

  post-form-bottom

  הפקת כנסים

  הפקת כנסים ואירועים

  הפקת כנסים נעשית עבור ארגונים, מוסדות לימוד גבוהים, חברות, עסקים ועוד. מדובר על תערוכות, ירידים ואחרים בנושאים מקצועיים רפואיים, מדעיים, טכנולוגיים ועוד. תכנית הכנס נקבעת על פי אפיונו על ידי המזמין. הפעילויות בה נבחרות בקפידה על מנת להפיק את המיטב ממנו. לא בטוחים כיצד להתחיל? חברת גולדבאום הפקות תוכל לייעץ לספק לכם מידע רב.

  קבוצת גולדבאום – חברה להפקת כנסים

  קבוצת גולדבאום פועלת בתחום ויודעת לתת מענה להפקות של כנסים ואירועים במקצועיות רבה. השירות הניתן על ידיה כולל ייעוץ לתכנון, הכנת התכנית בפועל לצד בנוסף לליווי לאורך הכנס. החברה מספקת את שירותיה במחירים ובתנאים נוחים. בעלי החברה ישמחו להעניק לכל לקוח שירות אישי ואיכותי מתוך הניסיון העשיר המגיעים ממתן שירותים רבים.

  background

  רוצים לשמוע עוד ?

  אנחנו נחכה עוד הרבה?

   לקוחות ממליצים

   אנחנו דואגים שתמיד צאו מרוצים
   reviews-image
   author-of-review
   סיגל - עיריית חיפה

   .אומנם אנחנו עובדים כבר המון זמן יחד אך חייבת להגיד תודה על תודה על פרוייקט ענק שכזה ללא תקלות ושהכל פשוט היה מושלם!!!
   30 אירועים בקיץ אחד עם עשרות אומני ופעילויות… אין עליכם תודה רבה.

   author-of-review
   אפרת - מזרחי טפחות

   מודה! מודה! מודה! על הכל!!!!
   תודה באת פתאום ואמרת הנני!!
   מבחינתי סוג של נס תודה על מי שאתה עבורנו.
   משפחת מזרחי טפחות

   author-of-review
   ליאת ושגית - י.מ.א מוצרי אריזה

   לירן המון תודה על אירוע מושלם
   כרגיל סיפקת את הסחורה ואפילו מעבר.
   מאד נהנית לעבוד איתך.. העובדים היו בעננים,
   אחלה אירוע!

   author-of-review
   אורון אוחנה

   הזמנו את לירן לעשות הפקה מגוונת. מהרגע הראשון ההתנהלות עם לירן אתה מהירה ומקצועית מאוד, כל בקשה שעלתה נענתה בחיוב. בנוסף, קיבלנו מלירן המון עצות מעולות לגבי דברים נוספים שרצינו ניסיון. ההפקה הייתה מסודרת מאוד וכל האורחים נהנו. עמידה בזמנים, סדר ומתקנים ברמה גבוהה מאוד.

   מקשקשים כאן עוד

   אם בא לכם לקרוא קצת

   חברת הפקות אירועים וכנסים

   חברת הפקות אירועים וכנסים מספקת שירותים נאמנים ללקוחות פרטיים, עסקים, מוסדות ציבור וממשל ועוד. ברשותה תשתית מקצועית המאפשרת לה ארגון כל אירוע בצורה מיטבית. התכנון נעשה במשותף עם הלקוח ותוך כדי סיעור מוחות עם נציגיו. המטרה היא, כמובן, ליצור מעטפת תומכת לאורך כל תהליך ההפקה. חברת גולדבאום תשמח לייעץ לכם בכל שאלה בתחום ולעזור לכם להנות מהפקה יוצאת דופן.

   חברת הפקות אירועים וכנסים – תכנון מוקפד וביצוע מושלם

   חברת הפקות אירועים וכנסים תתכנן את כל האירוע מראשיתו ועד סופו תוך כדי מתן תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר. כך תימנענה הפתעות או תקלות, ובמקרה והן תיווצרנה, יינתן מענה מידי ומהיר. אירועים מתקיימים במקומות מסודרים ובעלי תשתיות וגם בשטחי טבע פתוחים. כך, באולמות וגני אירועים, במתחמים של חברות, בחצרות של בתים פרטיים, ובאתרים מסודרים אחרים. כאשר הם נערכים בחופי ים, בחורשות או באתרי טבע אחרים, יהיה צורך בהתארגנות מיוחדת כולל הבאת גנרטורים, שירותים ניידים, דוכנים, במות מתקפלות, גדרות, אביזרי סימון וכיוצא בזה. הכנת המקום דורשת התייחסות ותשומת לב ויהיה צורך להכין תפאורה, לקשט את המקום, לתלות שלטי הכוונה, לדאוג לסידורי מודיעין ואבטחה ולאלמנטים נוספים.

    

   הפקת כנסים עסקיים – ציוד נדרש

   במרבית האירועים נערכים קבלת פנים, מתקיימים טקסים, נושאים ברכות,  מגישים כיבוד ואוכל מסוגים שונים, מופיעים אומנים, רוקדים וכדומה. החברה תדאג למערכת מולטי מדיה להקרנת סרטונים וקליפים, להצגת תמונות, להשמעת מוסיקת רקע וריקודים ועוד. באתרים שונים מחוץ לטבע יהיה צורך בתאורת שבילים  והיצף, בגרלנדות ואמצעי תאורה אחרים. במשך כל האירוע יעמוד צוות עובדים ונותני שירותים לרשות המוזמנים. ינהל אותם מפקח אשר ידאג לביצוע כל המשימות בצורה הטובה ביותר.

    

   שירות מקצועי

   קבוצת גולדבאום מספקת שירות מקצועי בתחום ההפקות הכולל בין היתר ייעוץ פרטני, בניית תכנית לאירוע וכמובן גם ליווי לאורך כל הדרך מרגע התחלת האירוע ועד לסופו. מנהלי החברה פועלים בתחום זה זמן רב והפיקו הפקות וכנסים למגוון רחב של לקוחות לאורך השנים, דבר שסיפק להם ידע וניסיון עשיר. הם ישמחו לעמוד לרשות כל לקוח, חדש או חוזר.

   הפקת כנסים – מתוכננת היטב

   הפקת כנסים שונה מהפקת אירועים משפחתיים, חברתיים ואפילו עסקיים רבים. הכנס צריך להיות מכובד, מוקפד וענייני כי מגיעים אליו אנשים חשובים המעורים בנושאים המוצעים בו. יש לבחור היטב את האתר ולרוב, הוא נעשה באולמות אירועים, בבתי מלון ובמקומות ייצוגיים אחרים. התוכנית נערכת על פי אפיון העסק ובהתאם לבקשות והנחיות המזמין. יהיה צורך בהכנסת אלמנטים נדרשים ואופייניים לתוך המסגרת הכוללת כולל ירידה אל הפרטים הקטנים ביותר ומציאת פתרונות לנושאים רבים. לצד החשיבות בהעברת התכנים בצורה נכונה ולא משעממת יש ליצור עבורו את התדמית המתאימה והמכובדת. ייעשה שימוש במערכת מולטי מדיה שנועדה להקרנת סרטונים, להצגת מצגות וכדומה. בנוסף, בטכנולוגיות חדישות אשר בעזרתן יהיה ניתן להציג את כל התכנים והמוצגים בצורה הולמת.

   ארגון מסודר

   בכל כנס יש סדר אירועים הכולל קבלת פנים, טקסים, ברכות, נאומים ועוד. הארגון המסודר והמקיף לוקח בחשבון דאגה לפרטים רבים. כך רישום לקראתו, הנחיות נדרשות, תכנון סדר הישיבה, עיצוב התפאורה והשילוט, אבטחה, מודיעין, אישורי בטיחות וכדומה. כיבוד קל או עשיר בהתאם למבוקש וכדומה. צוות עובדים בראשות מנהל אחראי ומיומן יפקח על כל התהליך מקרוב. הוא יהיה זמין לשאלות בקשות וייתן מענה לנושאים רלוונטיים שוטפים. הכול כדי שהרושם המעולה יישמר אצל המוזמנים.

   מה צריך לדעת ולבדוק על הפקת כנסים?

   הפקת הכנסים כרוכה בתכנון, תיאום וביצוע מקיף של כל המרכיבים הדרושים להבטחת אירוע מוצלח. כנסים הם מפגשים רחבי היקף המפגישים אנשי מקצוע, מומחים ומנהיגי תעשייה כדי לחלוק ידע, לדון בנושאים חשובים ולרשת. תהליך ההפקה מתחיל בהמשגת הכנס, הבנת המטרות וקהל היעד וקביעת התוצאות הרצויות.

   אחד ההיבטים העיקריים של הפקת כנסים הוא בחירת מקום מתאים שיוכל להכיל את מספר המשתתפים הצפוי ולספק את המתקנים והתשתית הדרושים. זה כולל התחשבות בגורמים כמו קיבולת ישיבה, יכולות אודיו-ויזואליות, חדרי בריחה ומרחבי רשת.

   ארגון כנסים

   ניהול לוגיסטי הוא עוד מרכיב מכריע. זה כרוך בתיאום סידורי נסיעה לדוברים ולמשתתפים, סידור מקומות לינה וטיפול בהסעות ממקום הכנס וממנו. בנוסף, צוות ההפקה מבטיח תהליכי רישום וצ'ק-אין חלקים לניהול יעיל של זרימת המשתתפים.

   עיצוב התוכנית ממלא תפקיד חיוני בהפקת כנסים. זה כולל יצירת לוח זמנים שמתאר את רצף המפגשים, נאומים מרכזיים, דיוני פאנל, סדנאות והזדמנויות נטוורקינג. צוות ההפקה משתף פעולה עם דוברים ומציגים כדי להבטיח שהמצגות שלהם תואמות את נושא הכנס ויעדיו.

   הפקת כנסים מקצועיים

   תמיכה טכנית חיונית בהפקת כנסים. זה כרוך בניהול ציוד אורקולי, תאורה, הבמה והבטחת פעולה חלקה במהלך מצגות. צוות ההפקה עובד בשיתוף פעולה הדוק עם טכנאים ומומחי AV לטיפול במערכות סאונד, מסכי הקרנה, מיקרופונים וציוד הכרחי אחר.

   הפקת הכנסים כוללת גם סידורי קייטרינג כדי לספק ארוחות, חטיפים ומשקאות למשתתפים. זה כולל תכנון תפריטים, התאמה למגבלות תזונתיות וארגון הפסקות וזמני ארוחות המתאימים ללוח הזמנים של הכנס.

   הפקת כנסים עסקיים

   שיווק וקידום הם חלק בלתי נפרד כדי למשוך קהל מגוון לכנס. זה עשוי להיות כרוך בפיתוח אסטרטגיית מיתוג, יצירת חומרים שיווקיים, ניצול ערוצי פרסום שונים ויישום טכניקות שיווק דיגיטליות כדי להגיע לקהל היעד בצורה יעילה.

   במהלך הכנס צוות ההפקה מנהל את התפעול במקום, לרבות רישום, עמדות מידע, שילוט הכוונה וסיוע משתתפים. הם גם מבטיחים שהמפגשים מתחילים ומסתיימים בזמן, מנהלים מעברים בין דוברים ומטפלים בכל בעיה בלתי צפויה שעלולה להתעורר.

   חברה להפקת כנסים

   הערכה לאחר הכנס מאפשרת לצוות ההפקה להעריך את הצלחת האירוע. זה כרוך באיסוף משוב מהמשתתפים, מהדוברים והספונסרים, ניתוח מעורבות המשתתפים ומדידת השגת יעדי הכנס. התובנות שהושגו מהערכה זו עוזרות לשפר כנסים עתידיים ולשפר את חווית המשתתפים הכוללת.

   לסיכום, הפקת הכנסים כרוכה בתכנון קפדני, תיאום לוגיסטי, עיצוב תכניות, תמיכה טכנית, שיווק וניהול במקום. על ידי ביצוע יעיל של אלמנטים אלה, צוותי הפקת כנסים יוצרים סביבה המטפחת שיתוף ידע, יצירת רשתות ופיתוח מקצועי.

   חברות הפקת כנסים

   חברת הפקת אירועים וכנסים היא ארגון מתמחה המעניק שירותים מקצועיים בתכנון, ארגון וביצוע אירועים וכנסים מסוגים שונים. חברות אלה מחויבות ליצירת חוויות בלתי נשכחות ומשפיעות עבור הלקוחות והמשתתפים שלהן.

   חברות הפקת אירועים וכנסים מציעות מומחיות בכל היבט של תכנון וביצוע אירועים. הם עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם הלקוחות שלהם כדי להבין את היעדים, קהל היעד והתוצאות הרצויות שלהם. משם, חברת ההפקות מפתחת תכנית מקיפה הכוללת את כל המרכיבים הדרושים להחיות את האירוע או הכנס.

   הפקת כנסים וימי עיון

   לחברות אלו רשת עצומה של אנשי קשר וספקים בתעשייה, המאפשרת להן לאבטח מקומות מתאימים, לארגן מקומות לינה ולטפל בלוגיסטיקה ביעילות. יש להם ניסיון בניהול דרישות אורקוליות, בימוי, תאורה והיבטים טכניים אחרים כדי להבטיח אירוע חלק ומושך מבחינה ויזואלית.

   עיצוב תוכניות הוא תחום מומחיות קריטי נוסף עבור חברות הפקת אירועים וכנסים. הם משתפים פעולה עם לקוחותיהם כדי ליצור אג'נדות מרתקות ואינפורמטיביות הכוללות נאומים מרכזיים, דיוני פאנל, סדנאות והזדמנויות נטוורקינג. לחברות אלו יש את הידע והיצירתיות לעצב תוכנית התואמת את נושא האירוע, לוכדת את עניין הקהל ומשיגה את המטרות הרצויות.

   חברות כנסים

   חברות הפקת אירועים וכנסים מצטיינות גם בשיווק וקידום. הם נוקטים באסטרטגיות שונות כדי להגיע לקהל היעד, ליצור באזז ולהניע נוכחות. זה כולל ניצול ערוצי שיווק מקוונים ולא מקוונים, ניהול הרשמות ויישום קמפיינים תקשורתיים יעילים לפני, במהלך ואחרי האירוע.

   ביום האירוע, חברת ההפקה לוקחת אחריות על התפעול במקום, ניהול תהליך הרישום, תיאום מול ספקים וספקים ופיקוח על ביצוע חלק של האירוע. הם מבטיחים שכל ההיבטים הטכניים נמצאים במקומם, ציוד אורקולי פועל כהלכה, והדוברים והמגישים מוכנים היטב.

   לקוחות שלנו

   גאים להציג אותם בואו להיות גם חלק