contact-us

רוצים לשמוע עוד?

רוצים לשמוע עוד?

  post-form-bottom

  נופש חברה

  ארגון נופש חברה

  נופש חברה מתוכנן ומאורגן, בין היתר, על ידי חברת הפקות מקצועית. בחירה בחברה כזאת מספקת שקט נפשי למזמיני השירות היודעים כי כל האירוע יתנהל היטב. התכנון ייעשה על פי האפיון המוצע ויכללו בו כל האלמנטים הנדרשים על פי רצונם וטעמם האישי. במהלכו יעמדו נציגים לשירות המוזמנים. חברת גולדבאום בעלת ידע רב בתחום ותשמח לייעץ לכם.

  מארגנים לכם נופש לחברות בלתי נשכח

  השירות המקצועי של חברת גולדבאום הפקות כולל ייעוץ והכוונה להפקה של האירוע, בניית תכנית עבודה המותאמת לצרכי הלקוח וכמובן גם ליווי לאורך כל התהליך כך שמתקבלת מעטפת שירות אישית ומקיפה. מחירי החברה והתנאים נוחים. מנהלי החברה מביאים אל כל הפקה את הניסיון והידע העשיר שלהם הנובע מטיפול ומתן שירות ללקוחות רבים ומגוונים. החברה שמחה לעזור לכל לקוח להפיק את האירוע המוצלח ביותר.

  background

  רוצים לשמוע עוד ?

  אנחנו נחכה עוד הרבה?

   לקוחות ממליצים

   אנחנו דואגים שתמיד צאו מרוצים
   reviews-image
   author-of-review
   סיגל - עיריית חיפה

   .אומנם אנחנו עובדים כבר המון זמן יחד אך חייבת להגיד תודה על תודה על פרוייקט ענק שכזה ללא תקלות ושהכל פשוט היה מושלם!!!
   30 אירועים בקיץ אחד עם עשרות אומני ופעילויות… אין עליכם תודה רבה.

   author-of-review
   אפרת - מזרחי טפחות

   מודה! מודה! מודה! על הכל!!!!
   תודה באת פתאום ואמרת הנני!!
   מבחינתי סוג של נס תודה על מי שאתה עבורנו.
   משפחת מזרחי טפחות

   author-of-review
   ליאת ושגית - י.מ.א מוצרי אריזה

   לירן המון תודה על אירוע מושלם
   כרגיל סיפקת את הסחורה ואפילו מעבר.
   מאד נהנית לעבוד איתך.. העובדים היו בעננים,
   אחלה אירוע!

   author-of-review
   אורון אוחנה

   הזמנו את לירן לעשות הפקה מגוונת. מהרגע הראשון ההתנהלות עם לירן אתה מהירה ומקצועית מאוד, כל בקשה שעלתה נענתה בחיוב. בנוסף, קיבלנו מלירן המון עצות מעולות לגבי דברים נוספים שרצינו ניסיון. ההפקה הייתה מסודרת מאוד וכל האורחים נהנו. עמידה בזמנים, סדר ומתקנים ברמה גבוהה מאוד.

   מקשקשים כאן עוד

   אם בא לכם לקרוא קצת

   נופש חברה – באתרים שונים

   נופש חברה יכול להתקיים באתרים שונים בישראל או בחו"ל. כך בבתי הארחה, בבתי מלון, באתרי רזורט ועוד. המקום ייבחר על פי שיקולים שונים וביניהם, כמות המשתתפים, גילאים, צרכים, רצונות ועוד. ניתן לקיימו בכל עונות השנה ולכל עונה האטרקציות והפעילויות המתאימות. מדובר, כמובן, גם על רחצה בים או בבריכה, שיט, הופעות ומופעים, טיולים ועוד. התהליך כולל הגשת הצעה לפעילויות, אתרי לינה, מחירים ועוד. לאחר שהמסגרת מאושרת תתחיל החברה בארגון כל הפרטים הנדרשים עד לירידה לקטנים ביותר. יהי צורך לערוך רשימות, להזמין מקומות, לערוך סידורי הסעה באמצעות אוטובוסים, להזמין כרטיסים להופעות, או לחילופין, להזמין את האמן להופעה במלון, לערוך תיאומים שונים ועוד.

   התאמה לקהל היעד

   הפעילויות תותאמנה לקהל היעד ויוצע מגוון רחב שלהם. כך למבוגרים, למשפחות, לילדים ועוד. ייבחרו פעילויות אקסטרים שונות ובין היתר ג'יפים, כדורים פורחים, רייזרים, מגלשות הרים ועוד. תהיה חלוקה לימי כיף מחוץ למלון או ימי בילוי מחוצה לו. במידה והפעילות תהיה בטח תדאג החברה לכיבודים בין הארוחות או למסעדות אשר תתכוננה לקליטת האורחים. כמובן שייבחרו מדרכים מקצועיים להדרכה וליווי. כל אלו יתרמו לנופש איכותי, מרתק ואטרקטיבי אשר ישאיר טעם של עוד.

   הפקת נופש חברה

   הפקת נופש חברה מתוכנן ויוצא אל הפועל על פי בקשות המזמין. צוות ההפקה מעבד את הבקשות ומגיש מספר הצעות מתוכן נבחרת המתאימה ביותר. צוותי עבודה מלווים את נציגי המזמין לפני ובעת התהליך. הרצון והצורך הינם להפיק אירוע אטרקטיבי שישביע את רצון כל משתתפיו. זקוקים למידע או ליייעוץ? לא בטוחים איך להתחיל? פנו לחברת גולדבאום אשר תסייע לכם בשמחה.

   הפקת נופש חברה – תכנון מפורט וביצוע מוקפד

   הפקת נופש חברה מותאם לצרכי המזמין. הוא מוסר את כמות המשתתפים וההרכבים. כך, זוגות, יחידים, משפחות ועוד. בנוסף, גילאי ילדים, אטרקציות מועדפות ופעילויות אחרות אשר היו רוצים לשלב. על פי כל הנתונים הללו והתמחור המתבקש עבורם יוצע הנופש האולטימטיבי בישראל או אפילו בחו"ל. במסגרתו ייבחר המלון, בית ההארחה או הרזורט, ייבחרו תנאי השהייה, הטיולים, פעילויות האקסטרים השונות כמו: שיט אבובים, טיולי רייזרים, כדורים פורחים ואטרקציות מרתקות אחרות. כן יוצעו אומנים אשר יגיעו למלון, או יופיעו במקומות אחרים. תתבצע הזמנת כרטיסים, ציוות מדריכים לכל טיול, הזמנת אוטובוסים, מקום בספינת השיט ואלמנטים נוספים נדרשים. הנופש יכלול שהייה במלון לרוצים בכך תוך כדי ניצול מתקניו כולל הבריכה הספא, חוף הים הצמוד וכדומה, או יציאה לטיולים.

    

   טיולים מאורגנים והשהייה במלון

   הטיולים מהמלון מאורגנים היטב. ייערכו רשימות האנשים הרוצים בכך, יוזמנו אוטובוסים, מסעדות יוכנו עבורם כיבודים לארוחות ביניים ועוד. לאורך היום או בערבים יאורגנו התכנסויות למטרות של משחקים, שמיעת הרצאות, הזמנת מומחים לנושאים שונים ועוד. יותאמו שירותי העסקת ילדים בשעות מסוימות על מנת שההורים יוכלו לנפוש כהלכה וכולי. האירוע יהיה עשיר מאוד וכל משתתף יוכל לנצל את הפעילויות האהובות עליו. נציג מטעם חברת ההפקה ילווה את נציג החברה לטובת מענה לשאלות ובקשות רלוונטיות.

    

   נופש חברה לעובדים מפיקים עם גולדבאום הפקות

   מטרת נופש החברה הוא לנוח. לאור העובדה כי הפקת נופש חברה היא עבודה לא פשוטה מקומות עבודה רבים בוחרים להיעזר בחברות מקצועיות. חברת גולדבאום הפקות פועלת בתחום זה זמן רב ולה ניסיון עשיר במתן שירות מקצועי ואישי עבור לקוחות רבים ומגוונים. החברה מציעה חבילת שירות בתנאים נוחים.

   נופש חברה בארץ

   נופש חברה, המכונה גם חופשה ארגונית או מילוט חברה, היא טיול מתוכנן שמארגן חברה או ארגון עבור עובדיה. זוהי הזדמנות עבור חברי הצוות לקחת הפסקה מסביבת העבודה הרגילה שלהם ולעסוק בפעילויות פנאי, תרגילי בניית צוות והרפיה.

   חופשות חברה משרתות מטרות רבות. ראשית, הם מספקים לעובדים הזדמנות להירגע, להיטען מחדש ולהפחית מתח. לקיחת זמן מהעבודה ולשקוע בסביבה אחרת יכולה להיות השפעה חיובית על רווחת העובדים ואיזון חיי העבודה והחיים.

   נופש חברה בחו"ל

   בנוסף, חופשות בחברה נועדו לטפח לכידות צוות ולחזק את היחסים בין העובדים. באמצעות פעילויות לבניית צוות, משחקים וחוויות משותפות, העובדים יכולים לפתח כישורי תקשורת טובים יותר, אמון ושיתוף פעולה, מה שמוביל לעבודת צוות משופרת כאשר הם חוזרים למקום העבודה.

   חופשות אלו כוללות לרוב מגוון פעילויות ובידור מתוכננות. הם יכולים להתקיים ביעדים שונים כגון אתרי נופש, מלונות או מרכזי נסיגה, ועשויים לכלול הרפתקאות חוצות, פעילויות ספורט, סיורים או הפעלות הרפיה כמו טיפולי ספא או תוכניות בריאות.

   הפקת נופש חברה בחו"ל

   משך חופשות החברה יכול להשתנות, החל מחופשת סוף שבוע ועד לטיול בן שבוע. המטרה היא להעניק לעובדים זמן מספיק להתנתק מהעבודה ולהתעמק בחווית החופשה במלואה.

   בנוסף להיבט הפנאי, חופשות החברה עשויות לכלול גם מפגשי תכנון אסטרטגי, סדנאות או סמינרים שמטרתם ליישר את יעדי הצוות, לדון באסטרטגיות עסקיות או לטפח התפתחות מקצועית.

   נופש חברה בחול

   חופשות חברות נתפסות לרוב כהשקעה רבת ערך על ידי ארגונים. הם תורמים לשביעות רצון העובדים ולמורל, מה שיכול להוביל להגברת הפרודוקטיביות והנאמנות. יתרה מכך, הם מספקים הזדמנות לעובדים להתחבר ולבנות מערכות יחסים חזקות יותר, מה שמוביל לשיפור עבודת צוות ושיתוף פעולה במקום העבודה.

   חופשות בחברה נועדו להציע לעובדים הפסקה מהשגרה שלהם, לקדם רגיעה, לשפר את הדינמיקה של הצוות, ולספק חוויה מהנה ובלתי נשכחת שתועיל הן ליחידים והן לארגון כולו.

   נופש לחברות

   הפקת חופשות חברה מתייחסת לשירותים המיוחדים הניתנים על ידי חברות הפקת אירועים או אנשי מקצוע בתכנון וארגון חופשות חברה. למומחים אלו יש את הידע והניסיון ליצור חוויות חופשה מובנות היטב ובלתי נשכחות לעובדים.

   תהליך הייצור לחופשות החברה כולל תכנון ותיאום קפדניים של אלמנטים שונים. זה כולל בחירת יעדים ומקומות מתאימים המציעים מגוון פעילויות פנאי ושירותים כדי לתת מענה לתחומי העניין וההעדפות המגוונות של העובדים.

   הפקת נופש לחברות

   אנשי המקצוע של הפקת חופשות בחברה עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם הארגון כדי להבין את מטרותיו, התקציב והתוצאות הרצויות של החופשה. הם מפתחים מסלולים ולוחות זמנים מותאמים אישית הכוללים שילוב של פעילויות לבניית צוות, טיולים נינוחים והזדמנויות להירגעות.

   ניהול לוגיסטי הוא היבט מכריע בייצור חופשות בחברה. זה כרוך בטיפול בהסדרי תחבורה, הזמנות לינה וכל תיעוד נסיעות הכרחי. אנשי מקצוע בהפקה מבטיחים שכל הפרטים הלוגיסטיים מאורגנים ביעילות כדי לספק חוויה חלקה ומהנה למשתתפים.

   הפקת נופש חברה עם המקצוענים של גולדבאום הפקות

   לפעילויות גיבוש צוות יש תפקיד משמעותי בחופשות החברה. מומחי הפקה מעצבים תוכניות מרתקות ואינטראקטיביות המקדמות שיתוף פעולה, תקשורת ואמון בין העובדים. פעילויות אלו יכולות לנוע בין אתגרי הרפתקאות ומשחקי חוץ לסדנאות ותרגילים קבוצתיים המתמקדים בשיפור עבודת צוות ומיומנויות פתרון בעיות.

   בנוסף לגיבוש צוות, הפקת חופשות חברה עשויה לכלול גם אפשרויות בידור ובילוי המותאמות לאינטרסים של העובדים. זה יכול לכלול ארגון חוויות תרבותיות, ארגון מסיבות נושא, מתן גישה למתקני ספורט, או מתן שירותי ספא ובריאות כדי לקדם רגיעה והתחדשות.

   המומחים של גולדבאום הפקות ירימו לכם אחלה נופש חברה

   אנשי מקצוע בהפקה מפקחים על ביצוע החופשה, ודואגים שכל הפעילויות והאירועים המתוכננים יתנהלו בצורה חלקה. הם מתאמים עם ספקים, ספקים וספקי שירות מקומיים כדי לספק חוויה חלקה, לנהל אתגרים בלתי צפויים ולהבטיח את בטיחותם ושביעות הרצון של המשתתפים.

   הפקת חופשות חברה כוללת גם הערכה שלאחר האירוע. מומחי הפקה אוספים משוב מהעובדים ומהארגון כדי להעריך את הצלחת החופשה ולזהות תחומים לשיפור. הערכה זו מסייעת בחידוד חופשות החברה העתידיות והתאמתן כך שיענה טוב יותר על הצרכים והציפיות של העובדים.

   לקוחות שלנו

   גאים להציג אותם בואו להיות גם חלק